Opel Movano  EuroBox (22TPCT) BSA Skladové vozy

Obsah motoru (ccm) 2 298 Výkon motoru (kW) 121
Palivo nafta Spotřeba Ø (l/100km)
Stav vozidla nové Karoserie speciální nástavba
Převodovka manuální
6 stupňová
Klimatizace manuální
Počet dveří 2 Počet míst 3
Barva vozidla bílá základní světlá
Emisní norma EURO 5 JN:0022TPCT | VIN:W0LVRL600HB121100

Opel Movano  EuroBox (22TPCT) BSA Skladové vozy

Původní cena 960 800 Kč* Ušetříte 228 569 Kč*
Naše cena 732 231 Kč bez DPH
886 000 Kč s DPH

Poptávka po tomto vozidle

V případě, že máte o tento vůz vážný zájem, vyplňte prosím vaše kontaktní údaje a v nejkratší možné době vás budeme kontaktovat.

Pokud kliknete na tlačítko „ODESLAT ŽÁDOST“, udělujete dobrovolný souhlas s tím, že Vaše osobní údaje budou zpracovávány a užívány stranami a způsobem uvedeným v sekci „Ochrana údajů“ v uvedeném rozsahu pro uvedené účely a že můžete být kontaktování vybranými kanály a souhlasím se zpracováváním osobních údajů stranami a způsobem uvedeným v sekci „Komunikační ujednání“ v uvedeném rozsahu pro uvedené účely.


Poznámky

Bližší informace k danému vozidlu podá LCV specialista Ivan Mavrev, 606 030 410, mavrev@bsauto.cz OPEL MOVANO CHASSIE, standardní výbava vozidla obsahuje: - airbag řidiče, - ESP, ABS s brzdovým asistentem, - dálkové ovládání centrálního zamykání, - elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, - elektrické ovládání předních oken, - posilovač řízení, - výškově nastavitelný volant, - výškově nastavitelné sedadlo řidiče s loketní opěrkou, - Vnější zpětné zrcátka s prodlouženým ramenem - dvojmístná lavice na místě spolujezdce, - rádio R15 BT USB, plechové kola s pneu 225/65 R16, - středové kryty kol, plnohodnotné rezervní kolo. Dodatečná výbava vozidla obsahuje: - Vnější zpětné zrcátka s prodlouženým ramenem - Vzduchem odpružené sedadlo řidiče s pevnou loketní opěrkou - Tempomat s omezovačem rychlosti včetne palubního počítače, - 105 l palivová nádrž, - Prední mlhové svetlomety, - Denní svícení (automatické rozsvícení svetel po nastartování), - Prodloužená kabeláž pro prestavby, - Rádio Navi 50 IntelliLink s dotykovým 7" displejem - Manuální klimatizace s pylovým filtrem - Eurobox XXL - Užitečné zatížení vozu cca 1330 kg, - Specifikace nástavby EuroBox, na vyžádání s nabídkou. CENA VOZIDLA UVEDENA v této nabídce je formou financování OPEL FINANCE. Součástí pořízení tohoto UŽITKOVÉHO vozidla obdržíte i benefity ve formě: - Fair Servisu na 5 LET - prodloužené tovární záruky OPEL FLEXCARE na 5 let nebo 150 tis km. Cena vozidla dle platného programu slev pro velkoodběratele vlastnících IČ. Skladem Brno. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy (nabídku) dle § 1731 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ale o nezávaznou nabídku.

Výbava