Opel Movano  VAN L3 FLEX LEASE (96VAYR) Skladové vozy

Obsah motoru (ccm) 2 298 Výkon motoru (kW) 96
Palivo nafta Spotřeba Ø (l/100km) 8.0
Stav vozidla nové Karoserie užitkové
Převodovka manuální
6 stupňová
Klimatizace manuální
Počet dveří 1 Počet míst 1
Barva vozidla bílá základní světlá
Emisní norma EURO 6 JN:0096VAYR | VIN:W0VMRY603HB136626

Opel Movano  VAN L3 FLEX LEASE (96VAYR) Skladové vozy

Původní cena 657 000 Kč* Ušetříte 647 083 Kč*
Naše cena 9 917 Kč bez DPH
12 000 Kč s DPH

Poptávka po tomto vozidle

V případě, že máte o tento vůz vážný zájem, vyplňte prosím vaše kontaktní údaje a v nejkratší možné době vás budeme kontaktovat.

Pokud kliknete na tlačítko „ODESLAT ŽÁDOST“, udělujete dobrovolný souhlas s tím, že Vaše osobní údaje budou zpracovávány a užívány stranami a způsobem uvedeným v sekci „Ochrana údajů“ v uvedeném rozsahu pro uvedené účely a že můžete být kontaktování vybranými kanály a souhlasím se zpracováváním osobních údajů stranami a způsobem uvedeným v sekci „Komunikační ujednání“ v uvedeném rozsahu pro uvedené účely.


Poznámky

Bližší informace k danému vozidlu podá LCV specialista Ivan Mavrev, 606 030 410, mavrev@bsauto.cz OL bez služeb, konkrétní nabídky na vyžádání. OPEL MOVANO VAN, standardní výbava vozidla obsahuje: - airbag řidiče, ABS s brzdovým asistentem, - ESP, - dálkové ovládání centrálního zamykání (klíč se 3 tlačítky), - elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, - elektrické ovládání předních oken, - posilovač řízení, - výškově nastavitelný volant, výškově, - nastavitelné sedadlo řidiče s loketní opěrkou, - dvojmístná lavice na místě spolujezdce, rádio R15 BT USB, - plechová příčka mezi kabinou a nákladovým prostorem bez okna, - pevné úchyty na podlaze nákladového prostoru, - posuvné boční dveře na straně spolujezdce, - neprosklené zadní křídlové dveře (otevíratelné pod úhlem 180 stupňů), - plechové kola s pneu 225/65 R16, - středové kryty kol, plnohodnotné rezervní kolo, - hlídání mrtvého uhlu na P straně karoserie-WIDE Wiew. Dodatečná výbava vozidla obsahuje: - Neprosklené zadní křídlové dveře (otvíratelné pod úhlem 270°), - Dřevěná podlaha, - Držák na dokumenty na palubní desce - Odkládací prostor na palubní desce - 12V zásuvka v odkládacím prostoru - 105 l palivová nádrž - Plnohodnotní rezervní kolo - Denní svícení (automatické rozsvícení světel po nastartování) - Tažné zařízení (pevné) - Sada Klima Plus (XiC8) obsahuje Manuální klimatizace,Rádio CD16 BT, CD a MP3, Bluetooth, USB, ovládání na volantu, Tempomat s omezovačem rychlosti, Palubní počítač,Parkovací asistent s akustickým signálem (senzory vzadu). Součástí pořízení tohoto UŽITKOVÉHO vozidla obdržíte i benefity ve formě: - Fair Servisu, - prodloužené tovární záruky OPEL FLEXCARE. Cena vozidla dle platného programu slev pro velkoodběratele vlastnících IČ. CENA VOZU uvedena formou odběru vozidla na OPERATIVNÍ LEASING u společnosti UNICREDIT LEASING, s.r.o.. V případě odběru vozidla na hotovost je cena vozu ve výši 616.102,- Kč s DPH. Skladem Brno. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy (nabídku) dle § 1731 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ale o nezávaznou nabídku.

Výbava